Family Like Care Genel Bakış

Family Like Care - KIA

KIA olarak temel amacımız satış sonrasında da fark yaratmaktır. Family Like Care anlayışında, KIA sahiplerini ailemizin bireyleri gibi görürüz. KIA Satış Sonrası Hizmet vaatlerimiz de bu anlayışa göre şekillenmiştir.

 

*KIA, düzenli kontrolün aracınıza faydasını bilir.

KIA yetkili servislerine geldiğinizde,  konusunda uzman teknisyenlerimiz tarafından  KIA aracınızın mevcut durumu ile ilgili ücretsiz check- up hizmeti sağlanır.

 

*KIA Yetkili Servisleri’nde sürpriz yaşamazsınız
KIA Yetkili Servisleri’nde aracınızda gerçekleştirilecek tüm işlemler size detaylı olarak açıklanır; aracınızın tahmini teslim tarihi ve ödeyeceğiniz tutar belirtilir. Ayrıca aracınızı teslim alırken, aracınızda gerçekleştirilen tüm işlemlerle ilgili olarak da detaylı bilgilendirilirsiniz.

*KIA ile yolunuzdan ayrılmazsınız
Garanti altındaki KIA aracınız 24 saat içinde onarılamıyorsa ve aracınız hareketsiz kaldıysa, size ücretsiz ikame araç sağlanır. Hayatınıza kaldığınız yerden devam edersiniz.

*KIA, aracınıza tutkuyla bakar
KIA’nıza sizden daha fazla özeni sadece KIA Yetkili Servisleri gösterebilir. KIA aracınızı yetkili servislerimizden teslim alırken, bıraktığınızdan daha temiz olarak bulursunuz.Pdf'i İndirmek için resme tıklayınız.